"КАНЬОН" ЖИТОМИР

НОЧНОЙ КЛУБ ЖИТОМИРА «КАНЬОН» ЖИТОМИР

98
Номер телефона: (0412) 480190
Адрес: Житомир , улица Победы, 24

Нічний клуб Житомира «Каньйон» запрошує шанувальників яскравого, активного нічного життя та приємного клубного спілкування відмінно провести час і відпочити в комфортабельних умовах.

Нічний клуб може одночасно вмістити до 500 осіб. До Ваших послуг просторий критий двоповерховий зал з танцмайданчиком і VIP-зоною на другому ярусі, кафе-бар і ресторан.
В ресторані під керівництвом досвідченого шеф-кухарі готуються вишукані страви європейської кухні, є велике гриль-меню, а також безліч витончених десертів, здатних вразити смак навіть найвибагливішого гурмана.

В кафе-барі Ви знайдете великий вибір різноманітних алкогольних та прохолодних напоїв, серед яких неодмінно знайдеться і Ваш коханий. Крім того до послуг гостей бенкетний і камінний зали, де Вам допоможуть з організацією та проведенням приватного заходи будь-якого рівня. Також є двоповерхова крита тераса і приват-кімната, де Ви зможете відпочити в атмосфері абсолютного усамітнення.

В клубі регулярно проводяться виступи відомих ді-джеїв України та зарубіжжя, виступи професійних музикантів і стрип-шоу.

 

comments powered by HyperComments