Ресторан «Fidel Gastro»

64
Номер телефона: +38 068 012 02 02
Адрес: Житомир, вулиця Чуднівська, 96,
Сайт: fidelgastro.com.ua
Время работы: пн - нд : 10:00 - 22:00

Fidel Gastro – Диктатура Смаку

Смак — це душа страви! Смак розкриває її характер, являє її «особу». В цьому сенсі в ресторані Fidel Gastro установлено «культ особи». Тут кожен, від офіціанта до шеф-кухаря, є відданим адептом гастрономії. Ми називаємо це «диктатурою смаку» і прагнемо керуватись смаком в усьому!

Смак не пробачає компромісів і в цьому він схожий на своїх шанувальників. Знаючи це, ми зробили все, щоб виправдати гастрономічні очікування наших гостей.

З невгамовністю старанного студента ми увібрали в себе європейські кулінарні традиції, принципи і технології. Потім, забувши про непевність, переосмислили класику і створили оригінальне авторське меню, в якому гармонійно переплітаються звичне і нове, а все що Ви любите, межує з тим, що Вам іще тільки доведеться скуштувати.

Ми вбачаємо геніальність у простоті гамбургера, вважаємо піцу «кулінарним явищем» і без коливань ставимо їх в один ряд з аристократично помпезною телятиною Велінгтон і вигадливим фасадом десерту Сент-Оноре.

Ми не використовуємо майонез, але вихваляємо кожну калорію пухкої булочки, спеченої у нашій власній міні-пекарні.

Нам властиві суперечності, ми ласі на експерименти, і в той же час, упевнені, що новизна — це тіньова грань класики.

GetShowCompanyImage

Ми поєднуємо формат демократичної закусочної (вдень) і ресторану a la carte (ввечері).

Ми однаково уважно ставимося до вимог вибагливого гурмана, прагненню молоді до нових відкриттів і дзвінкому, але поки що несвідомому, дитячому «хочу!».

GetShowCompanyImage

Ми — Fidel Gastro і ми чекаємо на Вас!

 

comments powered by HyperComments