Ресторан-музей «Старий Млин»

74
Номер телефона: +38 (097) 216-05-25
Email: mlynrestoran@gmail.com
Адрес: Житомир, Бердичевское шоссе, c. Сингуры,ул. Житомирская 1д
Сайт: restoran-mlyn.com.ua

GetShowCompanyImage

Старий Млин – це заклад унікальний в усьому.

Ми намагаємося створити не просто затишне місце для наших гостей, а й розбудувати стосунки з колективом, як з родиною.

Усі, хто долучався до нашого проекту,стали нашими друзями.

І нехай у нас не все вдається. Нехай трапляються хвилини розпачу і суму, але ми завжди тримаємося купи, бо впевнені у своїх друзях.

Віднайти слова для кожного, хто допомагав та допомагає досі розбудовувати ресторан,- надзвичайно складно. Адже, за званням шеф-кухар стоїть тендітна жіночка з найкращими онуками в світі. За словом дизайнер ховається ніжне і криштально чисте створіння,здатне змінювати світ довкола. За суворим художником – красива і витончена душа надзвичайно милої дівчини. Ми маємо навіть власного «IT бога»! І за цим жартом – давній і дуже міцний друг, який навіть коли не може – для нас зможе!

Багато людей на часі не працюють з нами пліч-о-пліч, але ми до них періодично звертаємося за допомогою, порадою чи підтримкою. Усіх їх ми із величезним задоволенням представляємо на сайті, адже ми – друзі!

Ресторан ніколи не дозволяє собі називати людей, які беруть участь у нашому ресторанному житті – працівниками. Ні, всі вони – члени величезної родини, адже ми створюємо не просто бізнес, а сімейний, душевний заклад —  заклад, у якому  збуваються мрії! Приєднуйся!

 
 
comments powered by HyperComments
Местоположение компании - Ресторан-музей «Старий Млин»