Візи в Польщу та інші країни Європи

87
Номер телефона: +38-063-205-22-17 ; +38-096-904-58-42
Адрес: м. Житомир; м. Вінниця
Время работы: Пн. - Пт. 08:00 - 17:00 Сб. 09:00-15:00 Нд. Вихідний

Візи в Польщу та інші країни Європи

Центр візової підтримки створений для того, щоб максимально  полегшити процедуру оформлення візи подорожуючим за кордон.
В основному наша діяльність спрямована на допомогу в отриманні Польських  національних і шенгенських віз, а також наданні супровідних послуг.

Допомагаємо отримати такі візи: 

— Бізнес шенген — віза (довгострокова мультивіза)
— Робоча національна віза (дає право працювати в Польщі)
— Гостьова віза (національна або шенеген, на вибір)
— Шопінг віза (шенген віза)
— Студентська віза (віза для навчання)
— Віза для лікування (лікування чи діагностика в медичних закладах Польщі)
— Туристична віза (для тур поїздок)

— Інші специфічні типи віз.

Візи в Польщу та інші країни Європи

Якщо у Вас є бажання поїхати за кордон, але Ви не знаєте як це зробити і куди звертатись, тоді ця стаття для Вас.

Для поїздки тільки у Польщу Вам доцільно відкрити польську національну візу (тип D), яка дає право багаторазового перетину кордону протягом року.

Для відвідин іншої країни, яка входить в шенгенську угоду, тоді Вам необхідно виробити Шенген візу (тип С), яка відкривається з «коридором» і дає право перебувати в країнах Європи.

Візи в Польщу та інші країни Європи

Бізнес віза до Польщі (віза для часто подорожуючих) С04

Цей тип польської візи призначений спеціально для бізнесменів, які виїжджають в країну для вирішення ділових питань та налагодження співпраці з польськими підприємствами. Для оформлення потрібне запрошення від польської компанії-партнера та контракт.

Бізнес віза може бути від 30/90 до 180/360 – на яку кількість днів відкрити візу вирішує консул.

Якщо Ви плануєте часто їздити за кордон та відвідувати інші країни Шенгенської зони – Шенгенська бізнес віза саме для Вас.

Робоча віза — віза типу D

Робоча віза — віза типу D, за законом це віза, яка видається для тих категорій громадян, в котри х метою подорожі є робота та яким необхідно перебувати в ЄС більше, ніж 90 днів протягом 6 місяців .
Така віза видається на основі запрошення на роботу. Запрошення виписує роботодавець як фізична особа так і як юридична особа. В ньому повинно бути вказано на яку зарплатню та посаду претендує потенційний працівник. Після того таке запрошення реєструється у відділі праці того регіону де здійснює діяльність роботодавець.
Звичайна польська робоча віза видається терміном на 360 /180.

Візи в Польщу та інші країни Європи

Гостьова віза

Гостьова віза являє собою запрошення на відвідини громадян республіки Польща.
Запрошення можуть бути від родичів, друзів, знайомих, або просто близьких людей . Така віза не дає права на працевлаштування та отримання доходу .
Основний документ, на підставі якого, заявнику може бути видана гостьова віза, – приватне запрошення від приймаючої сторони, оформлене в офіційному порядку і супроводжуване поручительством про зобов’язання оплачувати всі витрати туриста, понесені ним за час поїздки.
У разі якщо всі документи для гостьової візи оформлені належним чином, в позитивному рішенні консульства можна не сумніватися. Для кожного консульства може змінюватись перерік документі в і особливості відкриття візи.
По гостьо вому запрошенню можна подавати документи як на національну візу, так і на шенген . Візу можуть відкрити залежно від терміну на який виписане запрошення. Якщо воно виписане до 90 днів, то заявнику відкриють шенгенську візу, якщо більше як 90 днів – національну польську.

Шопінг віза 

Якщо Ви бажаєте відвідати Польщу, або іншу країну Шенген-зони на короткий період часу з метою здійснення особистих покупок, і паралельно екскурсії, в цьому випадку Вам найбільше підійде шопінг-віза ( na zakupy ). Така віза є шенгенською і видається для разового в’їзду.
Видача шопінг-візи є спеціальною пропозицією Польської сторони для громадян які проживають на Україні. Перша шопінг-віза відкривається терміном на 7 днів без коридору (7/7), або в поодиноких випадках на сім днів з коридором (14/7), залежно від рішення Консула.
Наступна шопінг-віза може бути відкрита на довший термін перебування при умові, якщо Ви долучите до загальної кількості документів для отримання візи — іменний чек* про здійснення покупки в республіці Польща , за першою отриманою шопінг-візою . Т акий чек буде с лугувати підставою для надання Вам більш дов готривалої візи багаторазово го в’їзду, тобто мультивізи .
Введення цієї візи є лібералізацією візового режиму між Україною та Польщею, що в свою чергу допомогло вирішити безліч проблем, таких як економія коштів та часу для людей .
*іменний товарний чек — це чек про зроблену покупку на території РП, в якому вказано ва ші дані закордонного паспорта.

comments powered by HyperComments